.

ELİZİNN GIDA VE TEKSTİL İŞLETMECİLİĞİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Kişisel verilerin korunması, Elizinn Gıda ve Tekstil İşletmeciliği San. ve Tic. Ltd. Şti. için önem arz etmekte olup, bu hususta yürürlükte bulunan tüm mevzuata uygun davranmak için azami gayret göstermektedir. Elizinn Gıda ve Tekstil İşletmeciliği San. ve Tic. Ltd. Şti., 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) gereğince uluslararası standartlarda bir veri koruma ve işleme politikası uygulamaktadır. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10. maddesi kapsamında,  Elizinn Gıda ve Tekstil İşletmeciliği San. ve Tic. Ltd. Şti., kendi iş ve çalışmaları özelinde, bizzat “veri sorumlusu” sıfatıyla, “aydınlatma yükümlülüğü” nün yerine getirilmesi amacıyla Kişisel Verilerin Korunması

1-GENEL BİLGİLENDİRME

Elizinn Gıda ve Tekstil İşletmeciliği San. ve Tic. Ltd. Şti., kişisel verilerinizi, mevzuat tarafından öngörülen sınırlar dâhilinde, aşağıdaki şekilde işlemektedir.

1.1.Kişisel Verilerin Toplanma Yöntemi:

İşlenen kişisel veriler, ürün ve hizmetlerimizin türü ve niteliğine göre değişebilmektedir. Kişisel verilerinizi otomatik ya da otomatik olmayan yöntemlerle, ofislerimiz, çağrı merkezimiz, internet sitemiz, sosyal medya mecralarımız, iş ilişkisi içerisinde olduğumuz şube ve bayiler ve benzeri vasıtalarla sözlü, yazılı ya da elektronik olarak toplayabilmekteyiz.
nike-spor-giyim
adidas-spor-giyim
jordan-spor-giyim
rebok-spor-giyim
x
Bu site çerez kullanmaktadır.Daha fazla bilgi için tıklayınız.. Kabul Ediyorum